BluePink BluePink
XHost
Servere virtuale de la 20 eur / luna. Servere dedicate de la 100 eur / luna - servicii de administrare si monitorizare incluse. Colocare servere si echipamente de la 75 eur / luna. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
GyeeE

 
Post new topic   Reply to topic    www.cs-buzz.uv.ro Forum Index : Countrer Strike
View previous topic :: View next topic  
Author Message

FinaL
Junior
Junior


Joined: 08 Sep 2006
Posts: 1

PostPosted: Fri Sep 08, 2006 7:48 pm    Post subject: GyeeE Reply with quote

succes in OCL masacrati tot
_________________
Can't run...Can't hide...Just die... || GyeeE
Back to top
View user's profile Send private message

IlluSioN
Moderator
Moderator


Joined: 08 Sep 2006
Posts: 27
Location: Oradea

PostPosted: Sat Sep 09, 2006 12:32 am    Post subject: Reply with quote

sa fie baftoc in OCL da sunt multe teamuri d CS kre dau mirific .... va fi greu da s poate Very Happy hai cu GL & HF
_________________
by the way ... :X BuZz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website

DiaZ
Junior
Junior


Joined: 09 Sep 2006
Posts: 9

PostPosted: Sat Sep 09, 2006 10:06 am    Post subject: Reply with quote

pai shi normal ca se poate~~ ww barb
_________________
Razer Diamondback ftw >>-(';')-->
Back to top
View user's profile Send private message

Ninja
Moderator
Moderator


Joined: 08 Sep 2006
Posts: 14
Location: Oradea

PostPosted: Sun Sep 10, 2006 4:25 am    Post subject: Mai IlluSioN ! Reply with quote

Santem Constientzi La Faptul Ca Unele Echipe Dau Mirfic Dar Un Pik De Noroc Si Un Pik De Intelegere + Rabdare Ar Face Ca Clanu BuZz Sa Ajunga Mult Mai Departe Asa Ca Hai Ca Se Poate Si Sa Incercam Sa Facem Si Lucrul Asta Adika Sa Ajungem Mai Sus Razz GG Team BuZz Razz Love You !!! Razz Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger

IlluSioN
Moderator
Moderator


Joined: 08 Sep 2006
Posts: 27
Location: Oradea

PostPosted: Sun Sep 10, 2006 4:33 am    Post subject: Reply with quote

oO da Ninja mieZ t-ai indragostit d team Wink pai s pot face multe cu calm da sunt jucatori kre sunt zei printre noi ... shi stiu sa vb "frumos" shi brusq dispare calmul ..... zensur zensur zensur kopf gegen wand kopf gegen wand kopf gegen wand UT error heiss UT löl
_________________
by the way ... :X BuZz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website

Ninja
Moderator
Moderator


Joined: 08 Sep 2006
Posts: 14
Location: Oradea

PostPosted: Sun Sep 10, 2006 12:32 pm    Post subject: Ma IlluSioN Reply with quote

Fie Care Cu Nervi Lui Lasa Frate Ca Fiecare Are Momentele Lor Cand O Sa Va Facetzi Un Program Adica Teamul Sa Jucam Si Noi Inpreuna De 2 - 3 Ori Pe Saptamana Pcw Si Nu Se Vor Crede Zei Fiecare Si Fug Dupa Frag Atuncea Mai Vb Ai Sa Vezi Cum Va Fii Mult Mai Bine Dar Daca Unu Zice Ca Azi Nu Pot Celalalt Ca Maine Nu Pot Si Tot Asa Grrr E Najpa Sper Ca Intr-o Zii Cu Soare Sa Facem Si Noi De Vreo 2 - 3 Ori Pe Saptamana Pcw`urii De Fiecare Data 2 - 3 Ore Si Sa Nu Ne Inervam .... !!! Tot Timpul Esti Inpotriva Mea Sau Asatzi Place Tzie Sa Fii Inpotziva Coichipierilor Tau ... Daca Nui Dai Un Pik De Speranta Si Ii Iei Toata Raspuflarea Si Sperantza Ca Zici Ca Da Bulan Si Pm Atuncea In Vec Nu Vei Fii Multumit De Nika Frate ... Hai GG Si La Mai Mare Smile) strichauge) kopf gegen wand
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger

Ninja
Moderator
Moderator


Joined: 08 Sep 2006
Posts: 14
Location: Oradea

PostPosted: Thu Sep 14, 2006 12:31 am    Post subject: Deci Chear Gyeeeee For Me Reply with quote

Pff Nam Cuvinte Ce Am Facut Meciu Asta BuZz Vs [art] Nustiu Smile) Uitatziva Si Voi La Demo Si Vetzi Vedea Multe Si Bwa Sper Sa Mai Fie La Fel Si Meciurile Viitoare Razz Hf & Gl UT UT UT UT UT UT UT UT
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    www.cs-buzz.uv.ro Forum Index : Countrer Strike All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum